Indie, Folk ve Progressive Rock’taki Zengin Üretimleriyle Get Well Soon, Garanti BBVA Güz Konserleri Kapsamında 24 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Indie’nin yumuşak melodileri ile progressive rock’ı harmanlayan, zengin müzik üretimleriyle öne çıkan, Alman şarkıcı, söz yazarı ve enstrümentalist Konstantin Gropper'ın müzikal projesi olan grup Get Well Soon, Garanti BBVA sponsorluğunda 24 Kasım’da Zorlu PSM 100 Studio sahnesinde, dinleyicileriyle buluşmaya geliyor.

 

Alman müzisyen, söz yazarı ve enstrümantalist Konstantin Gropper’ın projesi olarak ortaya çıkan Get Well Soon, Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. George Michael’ın efsanevi eseri ‘Careless Whisper’ coverıyla adından sıkça söz ettiren, ünlü yönetmen Wim Wenders’ın çok sevilen “Palermo Shooting” filminin soundtrack albümünde de Nick Cave, Portishead gibi rock müziğin büyük isimleriyle birlikte yer alan Get Well Soon, Garanti BBVA konserleri kapsamında 24 Kasım akşamı Zorlu PSM 100 Studio’da sahne alacak. 

 

‘Rest Now, Weary Head! You Will Get Well Soon’ albümü ile 2008 yılında müzik kariyerine başlayan, albümleri Almanya ile birlikte Fransa, Avusturya ve İsveç listelerinde de üst sıralarda yer alan grup böylece Avrupa müzik sahnesinde tanınmayı başardı. İlk albümlerinin ardından gelen ‘Vexations’, ‘The Scarlet Beast O’Seven Heads’, ‘Love’, ‘Vexations 16’ ve ‘The Horror’ albümleri grubun başarısını perçinleyerek günümüzdeki popülaritesine ulaşmasını sağladı. 

 

Dört senelik sessizliklerini bozarak 2022 yılında, kendi ifadeleriyle “mutlu olunan her an için şükür dolu olmayı hatırlattıkları” ‘Amen’ albümlerini yayınlayan grubun Garanti BBVA konserleri kapsamında gerçekleştirilecek konserinin biletleri Garanti BBVA kredi kartlarına 20 indirim ayrıcalığı ile passo.com.tr’de satışta! 

 

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 1. Dönem : 220 TL

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı