Bu Ekim’de herkes için bir Nissan var

Nissan Türkiye, Ekim ayında sunduğu yeni kampanyası ile maksimum kredi, maksimum takas desteği, sıfır faiz ve 3 ay ödeme erteleme gibi birçok imkan sağlıyor. Yeni bir Nissan sahibi olmak isteyenler, kampanya seçeneklerini kendi tercihlerine göre kişiselleştirebiliyor.

 

Müşteri odaklı yaklaşımı ile dikkat çeken Nissan, her bütçeye hitap eden Ekim ayı kampanyasında maksimum kredi imkânı, anahtar teslim fiyatına maksimum takas desteği gibi güçlü finansal çözümlere ek olarak kredi ve takas desteğini birlikte sunarak yeni bir otomobil sahibi olmak isteyen herkesi Nissan Yetkili Satıcılarına davet ediyor. 

 

Şimdi al yeni yılda öde!

Nissan, Ekim ayı kampanyasında kredi ve takas desteğinin yanı sıra 0 faiz ve 3 ay ödeme erteleme seçenekleri de sunuyor. Müşterilerin ödeme tercihlerine göre esneklik gösteren kişiselleştirilmiş kampanya deneyimi, ayrıca peşinatsız yeni bir Nissan sahibi olmak isteyenleri Nissan Yetkili Satıcıları’nda bekliyor.  

 

Nissan Qashqai’de Ekim fırsatları!

Yeni yüzü ile prestijli duruşunu pekiştiren Nissan Qashqai, cazip fiyat seçeneklerine ek olarak Ekim ayı kampanyası kapsamında 240.000 TL için 24 ay vade ve 1,59 faizli kredi imkanı ve anahtar teslim fiyatında 20.000 TL takas desteği ile sunuluyor. 

 

Bunun yanı sıra, 750.000 TL ve üzeri değerlenecek ikinci el araçlarını Nissan Yetkili Satıcılarına getirenler, peşinatsız, 24 ay vade ve aylık 15.615 TL ödemeler ile yepyeni bir Qashqai sahibi olabiliyor.

 

Yeni Nissan Qashqai; 5 farklı sürüş modu, verimli ve güçlü motoru, üstün sürüş dinamikleri, göz alıcı LED aydınlatmaları, geliştirilen teknolojik özellikleri ve konforlu yolculuk deneyimi ile segmentindeki iddiasını sürdürürken hafif hibrit (mild-hybrid) teknolojisini 4×4 çekiş sistemiyle sunarak rakiplerinden ayrışıyor. Nissan Qashqai, sınıfında ilk kez kullanılan Önsezili Akıllı Çarpışma Uyarı Sistemi gibi üst düzey akıllı güvenlik özellikleri, iç mekanda ferahlığı artıran cam tavanı ve gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ile de farklılaşıyor. Designpack ve üzeri donanımlarda geçerli olan Nissan Qashqai kampanyası, cazip kredi koşulları ve avantajlı takas desteği sunuyor. 

 

Nissan Juke ve Micra için 100.000 TL 24 ay 1,69 faiz ve 10.000 TL takas desteği!

B-SUV sınıfının dinamik oyuncusu Nissan Juke ile kompakt dış tasarımı, geniş iç hacmi ve güvenlik teknolojileriyle ön plana çıkan şehirli Nissan Micra da tüm donanım paketleri için geçerli 100.000 TL, 24 ay vade ve 1,69 faizli kredi imkânı veya anahtar teslimde 10.000 TL takas desteği fırsatı ile Nissan Yetkili Satıcıları’ndaki yerini aldı.

 

*Yeni bir Nissan sahibi olmak isteyenler, Nissan Yetkili Satıcıları ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi sahibi olarak, kendilerine en uygun kampanyalardan faydalanabilir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı