Vodafone Freezone’dan Okula Dönüş Kampanyası

Vodafone FreeZone, okulların açılmasıyla birlikte gençlere özel bir kampanya düzenledi. FreeZone’lular, kampanya kapsamında Her Şey Yanımda FreeZone Dükkan’da, Samsung marka ürünlerde ve Cambly aboneliklerinde indirimlerden yararlanabilecek.

 

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile genç müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone, okulların açılmasıyla genç müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, FreeZone’lular Vodafone Yanımda uygulamasından ulaşılan ve gaming ürünlerinin yanı sıra 300 farklı kırtasiye ürününün de bulunduğu Her Şey Yanımda FreeZone Dükkan’da 100 TL’lik alışveriş yaptıklarında sepette 30 TL indirim alacak. Diğer yandan, Samsung Galaxy Tab A8 10 model tablet alan FreeZone’lulara Galaxy Buds2 kulaklık 50 indirimle sunulurken, online İngilizce öğrenme uygulaması Cambly’den 12 aylık abonelik satın alan FreeZone’lulara ise 57 indirim sağlanacak.

 

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Vodafone FreeZone çatısı altında, gençlere her zaman yeni fırsatlar sunuyoruz. Genç müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı ve bütçe dostu teklifler geliştirmeye önem veriyoruz. Okulların açılmasıyla birlikte gençlerimiz için yeni bir kampanya geliştirdik. Bu kapsamda, genç müşterilerimize Her Şey Yanımda FreeZone Dükkan’da, Samsung marka ürünlerde ve Cambly aboneliklerinde çeşitli indirimler sunuyoruz. İnternetten alışveriş yapılan kategorileri incelediğimizde elektronik ürün ve aksesuarları internetten almak gençler arasında daha yaygın. Gençlerin en çok aldığı elektronik ürünler arasında ise akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, tablet ve Bluetooth hoparlör yer alıyor. Yaptığımız araştırmalar sonucu gençlerin yabancı dil öğrenme istek ve ihtiyaçlarının olduğunu tespit ettik. Dijital platform kullanımlarında eğitim platformlarının da gençlerde öne çıktığını görüyoruz. Okula dönüş kampanyamızla gençlerin bu ihtiyaçlarına önemli ölçüde yanıt verebileceğimize inanıyoruz. Bu vesileyle, gençlerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyoruz. Vodafone FreeZone olarak, yenilikçi ürün ve servislerimizle genç müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı