HyperX, ProCast XLR Mikrofonunu Duyurdu

HyperX, Profesyonel Kayıtlar İçin Altın Püskürtülmüş Geniş Diyaframlı Kondansatörlü HyperX ProCast XLR Mikrofonunu Duyurdu

 

HP Inc. şirketinin oyun çevre birimleri ekibi ve oyun ve e-spor alanında marka lideri olan HyperX, bugün HyperX ProCast Büyük Diyaframlı Kondenser Mikrofonun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. HyperX ProCast, XLR bağlantısı1, kardioid polar model girişi ve altın püskürtülmüş geniş diyaframlı kondansatör kapsülü ile yüksek kaliteli ses performansı sunan profesyonel sınıf bir kondansatör mikrofondur. XLR bağlantılı bir mikrofonda profesyonel kalite arayan yayıncılar, influencerlar ve içerik oluşturucular için tasarlanan HyperX ProCast, canlı seslerle yüksek kaliteli ses kayıtları2 sunar. 

 

HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter açıklamasında şunları söyledi, "HyperX, günümüzün oyuncularının, influencer'larının, içerik oluşturucularının ve daha fazlasının ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli ve yüksek performanslı çevre birimleri yelpazesini geliştirmeye devam ediyor. İlk XLR mikrofonumuz olan HyperX ProCast mikrofon, kayıt uzmanları, içerik oluşturucular ve yayıncılar için mükemmeldir. XLR bağlantısı ve yüksek kaliteli altın püskürtülmüş büyük kondansatörü ile HyperX mühendisleri, ev veya profesyonel stüdyolarda kullanım için mükemmel ses performansı ve çok yönlülük sunmaya odaklandı."

 

ProCast mikrofon, altın püskürtülmüş geniş diyaframlı kondansatör kapsülü ile ayrıntılı kayıtlar yakalar ve ses kaynağına odaklanmak için popüler kardioid polar modeli kullanır. Değiştirilebilir -10dB PAD, mikrofonun yüksek ses kaynaklarının üstesinden gelmesini sağlar ve 80Hz yüksek geçirgen filtre anahtarı istenmeyen düşük frekansları azaltmaya yardımcı olur.  

 

Yüksek kaliteli ses ve gürültüsüz içerik yakalamak için tasarlanan ProCast, titreşim seslerini azaltan dahili bir titreşim önleyici şok yuvası ve daha net ses yakalama için gürültü ve patlamaları azaltmaya yardımcı olan çıkarılabilir bir HyperX Shield metal ses filtresi ile birlikte gelir. Montaj adaptörü hem 3/8 inç hem de 5/8 inç diş boyutlarına uyar ve çoğu stand ve boom koluyla uyumludur.

 

HyperX, 7-9 Ekim tarihleri arasında TwitchCon San Diego'da #1913 numaralı stantta, yeni profesyonel sınıf ProCast mikrofon da dahil olmak üzere en yeni HyperX çevre birimlerini sergileyecek.

 

Erişebilirlik

HyperX ProCast geniş diyaframlı kondansatör mikrofon, EMEA bölgesinde 299,99 € / 259,99 £ karşılığında HyperX'in perakendeci ve e-perakendeci ağı üzerinden satışa sunulacaktır.

 

HyperX.com'daki fiyatlandırma önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Perakendecilerin fiyatları değişiklik gösterebilir.

 

COVID-19 durumu nedeniyle bazı ürün ve sevkiyatlarda gecikmeler yaşanabilir. HyperX, ürün bulunabilirliğini ve zamanında teslimatı sağlamak için iş ortaklarıyla birlikte mümkün olan her türlü önlemi almaktadır.

 

HyperX ProCast Büyük Diyaframlı Kondenser Mikrofon Özellikleri:

Parça Numarası 699Z0AA

Mikrofon Özellikleri

Element: Altın püskürtülmüş harici polarize kondansatör

Diyafram çapı: 1”

Polar desen(ler): Kardioid

Frekans tepkisi: 20Hz~20kHz

Hassasiyet: -38± 3dBV (1V/Pa at1kHz)

Maksimum giriş ses seviyesi: 140dBSPL (THD 1@1kHz)

Gürültü (RMS): -118dBV (A-weighting)

Dinamik aralık: 123dB

Sinyal-gürültü oranı: 75dB

Çıkış Empedansı: 160 Ω

Fantom güç gereksinimleri: 48V DC, 3mA typical

 

Bağlantılar ve Özellikler

Şok montajı: Yerleşik

Pop Filtre: Metal, geçmeli, çıkarılabilir

Bağlantı türü: Dengeli 3 pimli XLR erkek

 

Kontroller

Pasif Zayıflatma Cihazı (PAD): -10dB

Yüksek geçiren filtre: -3dB@80Hz, -12dB/Octave

 

Fiziksel Özellikler

Ağırlık (Mikrofon): 376g

Ağırlık (Şok montajı ve açılır filtre): 127g

Toplam Ağırlık: 503g

Boyutlar: 134L*102W*209H (mm)

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı