Kış Spor Okulları Gençleri Bekliyor

Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği ve 10 farklı branşta eğitimlerin verildiği ‘Kış Spor Okulları’nda 2’nci dönem kayıtları başladı.

 

Zeytinburnu Belediyesi’nin Zeytinburnu’nda yaşayan gençlere yönelik düzenlediği “Kış Spor Okulları’nda kayıtlar başladı. Bu dönem 10 farklı spor branşında eğitim verecek olan Kış Spor Okulları’ndaki eğitimlerden, Zeytinburnu’nda ikamet eden 5 -16 yaş arası tüm çocuk ve gençler ücretsiz olarak faydalanabilecek. Zeytinburnu Belediyesi tarafından, www.zeytinburnu.istanbul adresinden ön kayıtların kabul edildiği spor okullarına başvurular 4 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek. 

 

10 FARKLI SPOR BRANŞINDA EĞİTİM VERİLECEK

Sadece cumartesi ve pazar günleri ilçedeki farklı okulların spor salonları, yüzme havuzu ve spor tesislerinde verilecek eğitimlerde, yüzme, okçuluk, tenis, masa tenisi, voleybol, taekwondo, basketbol, jimnastik, buz pateni ve binicilik branşları yer alacak. Okullara kayıt yaptıran öğrencilerin sadece tek bir branşı seçme hakkı olacak. Eğitimlerin tamamı alanında uzman eğitmen kadrosu tarafından verilecek. Kış Spor Okulları’na katılan çocuk ve gençlere eğitim sırasında kullanmaları için eşofman takımı ve bere de Zeytinburnu Belediyesi tarafından hediye edilecek.

 

Zeytinburnu Belediyesi bu yıl ikincisini hayata geçirdiği ‘Kış Spor Okulları” projesiyle, gençlerin ve çocukların fiziksel ve ruhsal yönden gelişimine katkı sağlamasını hedeflerken, onlara sporu sevdirmek, spor yapma alışkanlığı kazandırıp, kendilerini keşfetmelerini ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmaları amaçlıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı