100. Yıl Yolunda Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Doruğa Ulaşacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Cumhuriyet Bayramı için İstanbul’da birbirinden renkli ve coşkulu etkinlikler düzenliyor. 29 Ekim’de tüm gece boyunca Atatürk Kültür Merkezi, Galata Kulesi, İstanbul Boğazı ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü birbirinden renkli gösterilere sahne olacak. Murat Boz, Cakal ve Reckol konserleri ile de kutlamalar doruğa ulaşacak.

 

 29 Ekim’de 100. Yıl Yolunda Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerinde Buluşuyoruz!

 Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 29 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek, tamamı ücretsiz olan birbirinden renkli ve coşkulu etkinlikler herkese açık olacak. Atatürk Kültür Merkezi, Galata Kulesi, İstanbul Boğazı ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde gece boyunca sürecek etkinlikler, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu tüm ülkeye yaşatacak.

 

 Atatürk Kültür Merkezi’ndeki etkinlikler saat 19.30’da özel ışık gösterisi ile başlayacak ve binaya Cumhuriyet Bayramı onuruna ışıklı görseller ve videolar yansıtılacak. Bu muhteşem gösterinin ardından Cumhuriyet coşkusu peş peşe iki konserle taçlanacak. Dillerden düşmeyen şarkılarıyla saat 20.00’de Cakal ve Reckol’un ardından 21.15’te Murat Boz Atatürk Kültür Merkezi önünde sahnede olacak.

 

 Görsel şölenle coşku taçlanacak

 İstanbul’un simge binası Galata Kulesi de iki ayrı gösteriyle unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak. Saat 19.30’da lazer şov, ardından saat 20.45’te özel ışık gösterisi ile tarihi yarımadanın manzarası bir araya gelerek benzersiz görüntüler hafızalara kazınacak.

 

 İstanbul Boğazı ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü de gece boyunca nefes kesen gösterilere sahne olacak. İstanbul Boğazı’nda; 19.30’da ışık, 21.15’te drone, 21.17’de ise havai kişek gösterileriyle Cumhuriyet Bayramı’nda görsel bir şölen yaşanacak. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde saat 21.15’te düzenlenecek şelale gösterisi de Cumhuriyet coşkusunu doruğa ulaştıracak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı